Завершилися змагання з баскетболу серед збірних команд факультетів ЛНАУ за програмою універсіади. У фінальному поєдинку зійшлися команда факультету агротехнологій і екології і команда факультету будівництва та архітектури. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда факультету агротехнологій і екології. Особливо хочеться відмітити капітана команди – студента групи Аг-61 Б. Кузенка, який вміло організував гру. В команді факультету будівництва та архітектури кращим був капітан команди – студент групи Буд-51 В. Мішіндур.

Третє місце посіла команда економічного факультету (капітан команди – студент групи Мо-51 А. Назар), яка у півфіналі перемогла команду землевпорядного факультету.

Переможець та призери змагань отримали нагороди від декана факультету агротехнологій і екології В.В. Бальковського, професора П.Д. Завірюхи і завідувача кафедри фізичного виховання А.А. Шандора.