26-27 жовтня 2019 року на базі спеціалізованого спортивного залу важкої атлетики спортивного клубу «Епіцентр» відбувся Відкритий чемпіонат м. Львова з важкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл на «Конкурс тренерів».

У змаганнях брали участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів навчальних закладів та фізкультурно-спортивних товариств у різних вікових групах. Спортсмени змагалися у ривку та поштовху штанги за діючими правилами Федерації важкої атлетики України.

Переможцями та призерами стали:

Олег Ярмолюк (група АГ-22, факультет агротехнологій і екології) – І місце серед юніорів у ваговій категорії до 61 кг;

Святослав Федоришин (група ЗВ-22СП, землевпорядний факультет) – ІІІ місце серед юніорів у ваговій категорії до 67 кг;

Дмитро Ковальчук (група МО-32, економічний факультет) –  ІІІ місце серед юніорів у ваговій категорії до 89 кг.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання!