На базі спортивного клубу «Епіцентр» м. Львова 8-10 листопада 2019 р. відбулися спортивні змагання з важкої атлетики за участю зарубіжних гостей з Польщі та Угорщини.
У Відкритому кубку м. Львова взяли участь спортсмени-важкоатлети нашого університету, які і стали переможцями цих престижних змагань у двох вагових категоріях.
Випускник факультету механіки та енергетики 2019 року, член збірної команди України з важкої атлетики, срібний призер Чемпіонату Європи 2019 року з важкої атлетики (U-23), Майстер спорту України Павло Закашевський посів І місце у ваговій категорії до 102 кг з результатом 157 кг в ривку, 185 кг в поштовху та 342 кг в сумі двоборства.

Студент ІІІ курсу економічного факультету, КМС України з важкої атлетики Дмитро Ковальчук (група МО-31) переміг у ваговій категорії до 96 кг з результатом 122 кг в ривку, 150 кг у поштовху та в сумі двоборства 272 кг.
Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання.