20-21 листопада 2019 року на базі спеціалізованого спортивного залу НУ «Львівська політехніка» відбулися змагання з гирьового спорту за програмою «Універсіада Львівщини–2019».

На належному рівні виступали і представляли ЛНАУ спортсмени-старшокурсники і випускники університету 2019 року.

Серед чоловіків у ваговій категорії до 63 кг КМС України з гирьового спорту Андрій Проців (група АТ-62) виборов ІІІ місце з результатом 21 підйом двох 24-кілограмових гир в поштовху та 60 підйомів 24-кілограмової гирі в ривку однією і другою рукою.

КМС України з гирьового спорту Володимир Карбовник (група ЗВ-61) посів ІV місце у ваговій категорії до 73 кг з результатом 50 підйомів в поштовху і 83 – в ривку.

Випускник факультету механіки та енергетики 2019 року, КМС України з гирьового спорту Андрій Ганчар виборов ІV місце у ваговій категорії до 78 кг з результатом 60 підйомів в поштовху і 131 підйом в ривку.

В змаганнях дебютували і спортсмени-початківці:

Роман Цонинець, група МАШ-11, вагова категорія до 58 кг;

Антон Філінський, група АТ-11, вагова категорія до 58 кг;

Віталій Каплун, група АІН-11, вагова категорія до 73 кг;

Василь Сандуляк, група Буд 12сп, вагова категорія до 73 кг;

Іван Легкий, група АГ-11, вагова категорія понад 95 кг.

Збірна команда університету посіла VІ місце в командному заліку серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV р.а.  Львівщини.

Бажаємо збірній команді університету з гирьового спорту більш вдалих виступів.