16 лютого 2020 року на базі спеціалізованого спортивного залу важкої атлетики спортивного клубу «Епіцентр» відбулися спортивні змагання на Кубок Львівської області з важкої атлетики пам’яті видатних тренерів та спортсменів.

У змаганнях брали участь вихованці спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, спортивних клубів, спортивних клубів навчальних закладів та фізкультурно-спортивних товариств у вікових групах U17, U20, +U20 р.

Спортсмени змагалися у ривку та поштовху штанги за чинними правилами Федерації важкої атлетики України.

Серед студентів ЛНАУ переможцями та призерами стали:

- Дмитро Ковальчук (група МО-32, економічний факультет) – І місце у ваговій категорії до 89 кг;

- Андрій Крушельницький (група ЗВ-22СП, землевпорядний факультет) – ІІ місце у ваговій категорії до 96 кг;

- Святослав Федоришин (група ЗВ-22СП, землевпорядний факультет) – IV місце у ваговій категорії до 67 кг.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання!