На базі спортивного клубу «Епіцентр» м. Львова 19-20 вересня 2020 р. відбулися спортивні змагання з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.
У змаганнях взяли участь спортсмени-важкоатлети нашого університету, які і стали переможцями та призерами спортивних змагань.
У ваговій категорії до 96 кг впевнену перемогу з високим спортивним результатом в ривку (124 кг) і поштовху штанги (158 кг) отримав Дмитро Ковальчук, студент економічного факультету (група МО-41).
Олена Маковецька, студентка факультету будівництва та архітектури (група АРХ-61) у ваговій категорії до 63 кг виборола ІІ місце.
Випускник бакалаврату землевпорядного факультету 2020 року Андрій Крушельницький у ваговій категорії 102 кг посів ІІІ місце.
Член збірної команди України з важкої атлетики, випускник факультету механіки та енергетики Павло Закашевський отримав впевнену перемогу у ваговій категорії до 109 кг з пристойним результатом 160 кг у ривку та 190 кг у поштовху.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри.