27 листопада 2020 р. у м. Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін» відбулися спортивні змагання на Кубок світу з пауерліфтингу та окремих вправ за версією WPA.

Студент ІІ курсу економічного факультету Віктор Решенін (майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен світу 2019 р. в підйомі на біцепс з результатом 75 кг у ваговій категорії 73 кг, рекордсмен світу 2019 року в підйомі на біцепс з результатом 80 кг у ваговій категорії 82 кг) став абсолютним чемпіоном на Кубку світу з пауерліфтингу за версією WPA в жимі штанги лежачи з результатом 170 кг у ваговій категорії 82 кг та виграв абсолютну першість в підйомі на біцепс з результатом 75 кг.

Принагідно варто зазначити, що в абсолютній першості Віктор Решенін змагався з набагато важчими учасниками змагань, зокрема у таких вагових категоріях, як 100, 140 та +155 кг.

Вітаємо спортсмена та тренерський склад кафедри.