27-28 лютого 2021 року на базі спеціалізованого спортивного залу важкої атлетики спортивного клубу «Епіцентр» відбулися змагання Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики серед юніорів та юніорок 2001–2006 р.н.
Учасниками змагань були вихованці спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, спортивних клубів та фізкультурно-спортивних товариств.
Спортсмени змагалися у ривку та поштовху штанги за чинними правилами Федерації важкої атлетики України.
Переможцями та призерами стали:
Тарас Попівняк (група Еко-11, факультет агротехнологій і екології) – став переможцем у ваговій категорії 109 кг.
Ілля Дудинець (група Ен-12СП, факультет механіки та енергетики) – посів III місце у ваговій категорії 67 кг.
Віктор Турук (група Зв-31, землевпорядний факультет) дебютував на спортивних змаганнях подібного рангу, посів ІХ місце у ваговій категорії 73 кг.
У ваговій категорії 49 кг впевнену перемогу отримала вихованка спортивного клубу Львівського НАУ, юніорка Вікторія Шевчук, учениця 10 класу Львівської Української гуманітарної гімназії ім. О. Степанів.
Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання!