З 23 лютого до 5 березня на кафедрі фізичного виховання проходили змагання з шахів серед професорсько-викладацького складу ЛНАУ, що входять до програми «Спартакіади здоров’я – 2021», яка присвячена 165-й річниці заснування університету.
І місце виборола команда факультету агротехнологій і екології, до складу якої увійшли: В.Я. Іванюк, доцент кафедри агрохімії та ґрунтознавства, Т.І. Багай, лаборант кафедри технологій у рослинництві.
II місце посіла команда факультету механіки та енергетики: Ю.О. Ковальчук, доцент кафедри управління проєктами та безпеки виробництва, І.Б. Мазур, доцент кафедри управління проєктами та безпеки виробництва, Я.М. Бавдик, провідний фахівець кафедри автомобілів і тракторів.
III місце здобула команда факультету будівництва та архітектури: Т.І. Бубняк, доцент кафедри вищої математики, Р.А. Шмиг, доцент кафедри будівельних конструкцій, В.І. Косарчин, доцент кафедри вищої математики.
Бажаємо учасникам подальших спортивних перемог.