Дуже гарною традицією для нашого університету стало проведення турніру з футболу під назвою «Кубок ректора », незмінним організатором якого є кафедра фізичної культури, яку очолює Андрій Арпадович Шандор, заступник голови Федерації футболу Львівщини, арбітр ФІФА.

У фінальному двобої зустрілися команди економічного і землевпорядного факультетів, які показали надзвичайно високий рівень підготовки, тому долю гри вирішили післяматчеві пенальті. Перемогу вибороли футболісти економічного факультету, срібну медаль отримали економісти, а бронзу – студенти факультету механіки та енергетики.

Варто віддати належне також професійному суддівству у складі Арбітра Комітету арбітрів Федерації футболу Львівської області Олександра Шандора та асистентів Анастасії Янтуріної та Марти Ільницької.

Нагороджував переможців ректор Львівського національного аграрного університету, академік НААНУ Володимир Снітинський, який вручив перехідний кубок і побажав усім командам нових перемог.