26–28 травня 2015 року на спортивній базі ЛНАУ пройшли змагання Всеукраїнської спартакіади «Здоров’я» серед науково педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з міні-футболу та настільного тенісу, в якому взяли участь 6 університетів: Сумський національний аграрний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет,Національний університет біоресурсів і природокористування України м. Київ, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького, Вінницький національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет.

Урочисто спартакіаду відкрили: ректор Львівського НАУ, академік НААНУ та Академії вищої школи України, професор, доктор біологічних наук В. В. Снітинський, методисти науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих аграрних закладів та головний суддя змагань – О.І. Мироненко . Після теплих слів команди відправились на спортивні майданчики.

Перемогу у змаганнях з настільного тенісу здобула команда Національного університету біоресурсів і природокористування України м. Києва, срібло виборов  Подільський державний аграрно-технічний університет, третє місце зайняв Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького.

Місця у змаганні з міні-футболу розподілилися таким чином: перше місце – НУБІП м. Київ, друге місце – ЛНУМВМБ ім. С. Гжицького, третє місце – наша команда викладачів ЛНАУ.

І ще раз ми переконуємось, що в здоровому тілі – здоровий дух! Викладачі стали прикладом для студентів не тільки у наукових досягненнях, а й у спорті.