29-30 травня 2021 року на базі спеціалізованого спортивного залу важкої атлетики спортивного клубу «Епіцентр» відбулися змагання Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.
У змаганнях взяли участь спортсмени, випускники ЛНАУ та вихованці спортивного клубу університету.
Спортсмени змагалися у ривку та поштовху штанги за чинними правилами Федерації важкої атлетики України.
Андрій Крушельницький, випускник землевпорядного факультету, став бронзовим призером у ваговій категорії 102 кг з результатом 110 кг у ривку та 130 кг в поштовху.
Випускник факультету механіки та енергетики Павло Закашевський, МС України, член збірної команди України з важкої атлетики, став переможцем у ваговій категорії 96 кг з результатом 161 кг у ривку і 180 кг в поштовху.

На належному рівні також виступили спортсмени-початківці: Ілля Дудинець (Ен-12сп), Віктор Турук (Зв-31) та вихованець спортивного клубу ЛНАУ Андрій Квятковський.
Вітаємо спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання.