1-6 червня 2021 р. в м. Чернігові відбулися спортивні змагання XVI літньої Універсіади України з волейболу серед 15 заявлених чоловічих збірних команд областей та закладів вищої освіти України. До складу збірних команд ЗВО та збірних команд регіонів допускалися здобувачі вищої освіти денної форми навчання університетів, академій, інститутів, коледжів у структурі ЗВО України.
Згідно з жеребкуванням студентські команди були поділенні на підгрупи. Збірна команда Львівського національного аграрного університету у своїй групі змагалася зі збірними командами закладів вищої освіти Чернігова, Києва та Сумської області.
У спортивній боротьбі збірна команда університету, яка представляла Львівщину та наш ЗВО, посіла VII командне місце.