13-18 вересня 2022 року в м. Хмельницький на спортивній базі СК «Епіцентр» відбулися спортивні змагання Чемпіонату України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики.
Вихованка спортивного клубу ЛНУП, студентка II курсу Львівського екологічного коледжу КМС України Марія Куц, виступаючи у ваговій категорії 45 кг, виборола бронзову медаль з сумою двоборства 109 кг.
Принагідно слід відзначити, що спортсменка в ривку штанги посіла III місце з результатом 49 кг, в поштовху з результатом 60 кг посіла IV місце і за сумою двоборства посіла III призове місце.
Випускник факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій МС України Павло Закашевський, виступаючи у ваговій категорії 102 кг, посів V місце з результатом 156 кг в ривку та 185 кг в поштовху, набравши в сумі двоборства 341 кг.
Вітаємо збірну команду Львівщини з важкої атлетики, яка в командному заліку серед чоловіків посіла II місце, а також жіночу збірну команду Львівщини, яка виборола III загальнокомандне місце.