На спортивній базі літніх видів спорту СКА 22-24 вересня 2022 р. відбулися спортивні змагання чемпіонату Львівщини з боксу серед чоловіків та жінок.
На чемпіонаті області дебютували спортсмени-початківці, які успішно виступили на спортивних змаганнях такого рангу.
У ваговій категорії 67 кг студент І курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Святослав Федірко завоював бронзову медаль.
У ваговій категорії +92 кг студент II курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Тарас Борчук виборов бронзову медаль, увійшовши в півфінал.
Виступаючи у ваговій категорії 75 кг, студент II курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Степан Юзепчук поступився в поєдинку кваліфікованому спортсмену і в своїй категорії посів V місце.
Принагідно варто відзначити вдалий виступ Юрія Мазуренка, студента факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, який у ваговій категорії 80 кг отримав золоту медаль.
У ваговій категорії 54 кг вдало виступила вихованка спортивного клубу університету Тетяна Масюк, завоювавши І місце.
Вітаємо з вдалим виступом спортсменів та тренерський склад кафедри фізичного виховання.