14-18 грудня 2022 р. в м. Вількаси (Польща) відбувся польсько-український волейбольний фестиваль (Polsko-Ukraiński Festiwal Piłki Siatkowej) серед студентських і учнівських команд.
Збірна команда Львівщини в складі гравців жіночих команд Львівського національного університету природокористування та Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського виборола перше місце.
Фестиваль відбувався на спортивній базі олімпійської підготовки з ігрових видів спорту. В змаганнях взяли участь жіночі команди з закладів вищої освіти та учнівські команди.
У фіналі збірна команда університету перемогла збірну команду м. Катовіце (Польща) з рахунком 2:1.
Студенти дякують Збройним Силам України за можливість позмагатися на міжнародній арені та адміністрації ЛНУП за підтримку студентського спорту в цей нелегкий час.
Вітаємо студентів та тренерський штат кафедри.