25-26 лютого 2023 р. відбулися спортивні змагання Чемпіонату Львівської області з пара-армреслінгу. В спортивних змаганнях серед юніорів, молоді та дорослих взяли участь студенти та вихованці спортивного клубу ЛНУП.
Майстер спорту України, член збірної команди України Богдан Фабрика здобув переконливу перемогу в змаганнях на ліву і на праву руку у ваговій категорії 80 кг в номінації серед дорослих. Назар Ковальчук, випускник університету 2022 р., виступаючи у ваговій категорії 80 кг серед дорослих, на праву руку виборов III особисте місце, програвши в запеклій боротьбі Б. Фабриці. Серед юніорів Сергій Думич, дебютувавши на спортивних змаганнях Чемпіонату Львівщини, успішно виступив в боротьбі на ліву руку. Андрій Брунарський в ваговій категорії +75 кг успішно виступив серед юніорів, на ліву руку здобувши дві перемоги. Роман Шума, студент II курсу університету, в номінації серед молоді успішно виступив в боротьбі на ліву руку, отримавши три перемоги.
Вітаємо спортсменів та тренерський колектив кафедри фізичного виховання ЛНУП.