8 жовтня на спортивній базі нашого університету кафедра фізичного виховання провела спортивно-військову естафету серед збірних команд факультетів. Перед початком змагань до учасників та вболівальників звернувся ректор ЛНАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський, який привітав усіх присутніх з наступаючим Днем захисника України, побажав мирного неба, успіхів у навчанні, добрих результатів у змаганнях.

В підтягуванні на поперечині від кожної команди взяли участь п’ять осіб, серед яких один викладач. Перше місце виборола команда факультету будівництва та архітектури, яка в сумі підтягнулась 121 раз. Абсолютний рекорд встановив студент цього факультету Богдан Пушкарук, який підтягнувся 37 разів. Друге місце в цьому виді програми посіла команда економічного факультету – 100 підтягувань, на третьому місці з результатом 96 підтягувань – команда факультету механіки та енергетики. Доцент факультету  механіки та енергетики М.О. Гошко  з результатом 20 підтягувань був кращим серед професорсько-викладацького складу.

В змаганнях на рукоходах кращою була команда факультету механіки та енергетики з результатом 54,4 секунд. На другому місці з результатом 55,6 секунд – команда факультету будівництва та архітектури. Третє місце з результатом 57,4 секунд в команди землевпорядного факультету, яка на одну десяту секунди випередила економістів.

У метанні гранати перемогла команда факультету механіки та енергетики з загальним результатом 208,3 метрів. Кращі результати показали студенти цього факультету Є. Дутчинський та А. Чиж, які метнули гранату на 50 м. На другому місці команда землевпорядного факультету з результатом 204,5 м. Учасниця цієї команди О. Зданевич була кращою серед студенток з результатом 28 м. Третє місце з результатом 193,5 м – у команди  економічного факультету.

В змаганнях з транспортування потерпілого методом «крісло» перемогла команда факультету механіки та енергетики, на другому місці – землевпорядний факультет, на третьому – економічний факультет. Хотілось би відзначити студентку факультету агротехнологій та екології О. Ковач, яка мужньо перенесла невдачу своїх партнерів по команді.

В естафеті з протигазами перше місце виборола команда факультету агротехнологій  та екології з результатом 57,50 секунд. На другому місці – економічний факультет (58,42 с). Третє місце у факультету будівництва та архітектури (59 с).

Великий інтерес серед глядачів викликали змагання із розбирання та збирання автомата АК-74. В основному в цій дисципліні спортивно-військової естафети брали участь представники професорсько-викладацького складу. Переможцем став старший  викладач землевпорядного факультету Я.В. Хлян з загальним результатом 33,4 с. Друге місце у доцента економічного факультету І.М. Тофана – 33,5с. На третьому місці  студент факультету агротехнологій та екології Ю. Ярмолюк.

Дуже напружено проходили змагання в останньому виді спортивно-військової естафети ЛНАУ – «прогулянка фермера». Перше місце посіла команда економічного факультету з результатом 27,29 с. Лише одну соту секунди їм поступилась команда факультету механіки та енергетики – 27,30 с. На третьому місці – команда факультету будівництва та архітектури з результатом 28,12 секунд.

Команди переможці та призери з видів спортивно-військової естафети отримали дипломи, медалі та кубки з рук голови профкому ЛНАУ, доцента Р.А. Шмига, який був  головним ініціатором цих змагань.

Загальне третє місце отримала команда землевпорядного факультету, на другому місці – збірна команда економічного факультету. Перше місце та перехідний кубок чемпіона спортивно-військової естафети ЛНАУ–2015 отримала команда факультету механіки та енергетики.