29 жовтня 2015 року на стадіоні Львівського НАУ відбувся завершальний етап турніру з міні-футболу «Золота осінь» серед студентів факультету механіки та енергетики.
У фіналі турніру зустрілися команди груп М-22,23сп та Ен-23сп. Матч розпочався без гольових моментів, команди грали  дуже обережно та вивчали слабкі сторони суперника. Перший тайм завершився нічиєю 1:1. В другому таймі студенти групи М-22,23сп за рахунок контролю м’яча все частіше почали створювати небезпечні моменти, що в результаті втілилось у забитий гол у ворота суперника. Кінцівка матчу була доволі напруженою і цікавою, але інтригу в матчі поховав забитий командою М-22,23сп третій м’яч у ворота Ен-23сп. Фінальний свисток зафіксував результат 3:1 на користь команди М-22,23сп.

Третє місце розіграли між собою команди груп М-13сп та М-21, гра яких потішила вболівальників своєю атакувальною манерою та масою гольових моментів. В результаті матч завершився вольовою перемогою команди М-21 з рахунком 4:3.
Окрасою цього футбольного свята став суперфінал між «молодістю» і «досвідом», а саме між переможцем турніру з міні-футболу «Золота осінь» групою М-22,23сп та збірною командою викладачів факультету механіки та енергетики. Матч проходив за активної підтримки глядачів та запам’ятався змістовною грою, витонченими передачами та активними діями обох команд як в нападі, так і в захисті. Цього разу в суперфіналі перемогу з рахунком 4:0 вибороли викладачі факультету механіки та енергетики.
Всі команди були нагороджені почесними грамотами та кубками, які їм вручили декан факультету механіки та енергетики С.Й. Ковалишин, завідувач кафедри фізичної культури А.А. Шандор та головний суддя змагань А.Я.   Шимечко.