29 жовтня 2015р. в спортивному ігровому залі університету пройшли змагання з екстремального (багатоповторного) жиму штанги лежачи серед чоловічих та жіночих збірних  команд факультетів за програмою «Універсіада ЛНАУ 2015–2016» серед студентів та аспірантів. В змаганнях взяли участь 90 студентів (56 чоловіків і 34 жінки).
Перед початком змагань спортивно-показовий виступ продемонстрував чинний чемпіон Європи серед юніорів та бронзовий призер чемпіонату світу 2015р. з бодібілдингу, студент факультету будівництва та архітектури Ігор Козяр (група Буд-71).

За результатами змагань чоловіча збірна команда факультету будівництва та архітектури в гострій та безкомпромісній боротьбі виборола I місце з результатом 454 очки. На II місці – команда факультету механіки та енергетики з результатом  419 очок, III місце посіла команда економічного факультету – 381 очко. IV місце у команди факультету агротехнологій та екології – 346 очок, на V місці команда землевпорядного факультету – 325 очок.

Серед жіночих збірних команд I місце виборола команда  землевпорядного факультету – 543 очка. На II місці з результатом 457 очка – команда  економічного факультету, III місце  посіла команда  факультету агротехнологій та екології – 401 очко. На IV місці факультет будівництва та архітектури з результатом 219 очок, на V місці факультет механіки та енергетики – 180 очок.
В абсолютній ваговій категорії серед чоловіків перемогу отримав студент факультету будівництва та архітектури Дмитро Шмигель (група Буд-22 СП), який вижав штангу вагою 40 кг 112 разів (вагова категорія студента – до 67,5 кг).
В абсолютній віковій категорії серед жінок в напруженій емоційній боротьбі перемогу отримала студентка факультету агротехнологій та екології Ольга Ковач (група Аг-21), яка вижала 139 разів штангу вагою 15 кг (вагова категорія студентки – до 56кг). Лише на два очка (137 підйомів) поступилась переможниці студентка групи ЗВ-34 землевпорядного факультету Ольга Зданевич (вагова категорія+60кг).
Команди-призери та переможці в індивідуальних змаганнях отримали від студентського профкому університету грамоти, дипломи та кубки.