1-3 травня 2023 р. проводилися спортивні зональні змагання з мініфутболу між збірними командами факультетів університету.
Ігри відбувалися за коловою системою, і усі факультети мали змогу зустрітися між собою. Команди, які посіли І та II місця, здобули право участі у фінальних змаганнях Спартакіади серед факультетів та коледжів ЛНУП.
Переможцями стали гравці збірної команди факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Друге місце посів факультет управління, економіки та права.
На третьому місці – команда факультету агротехнологій та екології.
Четверте місце посіла команда факультету будівництва та архітектури, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму.
Кафедра фізичного виховання дякує факультетам за активну участь у змаганнях та усім вболівальникам, які прийшли підтримати свої команди.