Вітаємо команду туристичного клубу «Kontour» Львівського національного університету природокористування, яка посіла І місце на туристичному зльоті серед учнівсько-студентської молоді Львівщини з активних видів туризму.
Туристичний зліт проводився 19-20 вересня 2023 року на території Стрілківської об’єднаної територіальної громади Самбірського району Львівської області та був присвячений 20-річчю заснування кафедри туризму ЛДУФК ім. Івана Боберського.
До нашої команди увійшли здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» Софія Вовк, Дарія Кобринчук, Богдан Кашуба, Максим Сторощук та Олег Карпа, які змагалися під фаховим керівництвом представників кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки ЛНУП.
Усі команди взяли участь у наступних номінаціях: пішохідний туризм, велосипедний туризм, орієнтування на місцевості, в’язання вузлів, розпалювання вогнищ, подолання туристично-спортивної естафети, конкурс туристичної пісні.
Щиро вітаємо наших здобувачів освіти із заслуженою перемогою і бажаємо нових досягнень!