На спортивній базі Львівського національного університету природокористування Національною академією сухопутних військ імені Петра Сагайдачного проведено XXII Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Ю.О. Резнікова.
У спортивному заході взяли участь понад 260 учасників із 13 областей України.
На відкритті змагань були присутні: начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного полковник Сергій Романчук, начальник управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, директор ЛКП «Спортресурс» Ростислав Зелик, виконувач обов’язків ректора Львівського національного університету природокористування Василь Лопушняк, голова правління Асоціації гирьового спорту України Андрій Яремус, завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Львівського національного університету природокористування Ігор Вовк, голова Львівського обласного осередку Союзу гирьового спорту України Ольга Андрейчук, професор кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ В’ячеслав Афонін, професор кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ Орест Лойко, доцент кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ Євген Анохін.

За вагомий внесок в розвиток гирьового спорту, плідну співпрацю, надання допомоги військовослужбовцям Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та з нагоди проведення XXII Всеукраїнських змагань з гирьового спорту в.о. ректора Львівського національного університету природокористування Василя Івановича Лопушняка було нагороджено пам’ятною книгою.
Також Подякою Львівської міської ради за щоденну невтомну працю, вагомий внесок у розвиток національної спортивної освіти та з нагоди проведення XXII Всеукраїнських змагань з гирьового спорту був відзначений завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки ЛНУП Ігор Васильович Вовк.
У змаганнях взяли участь майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу та заслужені майстри спорту України.