15 лютого 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулося відкриття кабінету довійськової підготовки.
Цей кабінет стане осередком знань та практичних навичок з навчальної дисципліни «Фізичне виховання та основи захисту України» для студентів університету. Кабінет обладнано сучасними інформаційно-методичними та наочними матеріалами, що охоплюють широкий спектр тем, пов’язаних з Силами безпеки та оборони України. Тут студенти зможуть ознайомитися з:

- історією Збройних Сил України та їх складом;
- заходами безпеки при поводженні зі зброєю;
- тактикою ведення бою;
- наданням першої медичної допомоги;
- правилами поведінки в екстремальних ситуаціях.
Кабінет також оснащений інвентарем та макетами для практичних занять, що дозволить студентам закріпити теоретичні знання на практиці.
Урочисте відкриття військового кабінету розпочалося з вітального слова в.о. ректора ЛНУП, доктора с.-г. наук, професора Василя Івановича Лопушняка.
У своєму виступі в.о. ректора підкреслив важливість військово-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах, коли Україна захищає свою свободу та незалежність від російського агресора. Він також зазначив, що новий військовий кабінет стане потужним інструментом для підготовки студентів до захисту Батьківщини, та висловив подяку старшому викладачеві кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ярославу Кривулі за допомогу в облаштуванні цього приміщення.
На відкритті були присутні: проректор з НВР Юрій Дубневич, завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігор Вовк, заступники деканів факультетів та здобувачі вищої освіти університету.
Після урочистої частини гості заходу мали змогу оглянути кабінет та ознайомитися з його оснащенням.
Цей кабінет стане важливим центром підготовки студентів до захисту України, а також місцем, де вони зможуть здобути знання та навички, необхідні для служби в Збройних Силах України.