12-20 лютого в рамках відзначення 115-ї річниці від дня народження Степана Бандери в ЛНУП відбулися захопливі спортивні змагання з волейболу – першість Спартакіади серед факультетів.
У змаганнях взяли участь студентські збірні команди факультетів університету, які змагалися за круговою системою, демонструючи свою майстерність, командний дух та жагу до перемоги.
За результатами запеклих ігор перше місце здобула команда факультету агротехнологій та екології, виборовши право на участь у першості Спартакіади серед факультетів та коледжів ЛНУП.
Друге місце посіла команда факультету землевпорядкування та туризму, третє місце – факультет будівництва та архітектури. Четверте місце посіла команда факультету управління, економіки та права, а п’яте місце – факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Їхня майстерність, воля до перемоги та командний дух є прикладом для наслідування. Бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях!
ЛНУП пишається своїми спортивними талантами!