З 18 до 25 березня 2024 року в ігровому спортивному залі Львівського національного університету природокористування вирували емоції та азарт – там проходила Спартакіада «Здоров’я» з волейболу серед професорсько-викладацького складу.
У запеклій боротьбі за першість змагалися 5 команд факультетів університету:
- факультет агротехнологій та екології;
- факультет управління, економіки та права;
- факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- факультет будівництва та архітектури;
- факультет землевпорядкування та туризму.

Змагання проходили за коловою системою, де кожна команда зустрічалася з опонентом один раз.
Цікаво, що до складу команд входили декани факультетів: декан факультету землевпорядкування та туризму Павло Петрович Колодій та декан факультету управління, економіки та права Володимир Мирославович Ковалів.
За результатами напружених ігор переможцем Спартакіади «Здоров’я» з волейболу стала команда факультету агротехнологій та екології.
Друге місце посіла команда факультету управління, економіки та права.
Третє місце виборола команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Четверте місце здобула команда факультету будівництва та архітектури.
П’яте місце посіла команда факультету землевпорядкування та туризму.
Вітаємо переможців та призерів змагань! Їхня майстерність, командний дух і воля до перемоги є справжнім прикладом для наслідування.
Бажаємо всім командам нових спортивних звершень та успіхів!