1-4 квітня 2024 року з нагоди відзначення 115-ї річниці від дня народження Степана Бандери Спортивний клуб ЛНУП організував та провів змагання з мініфутболу серед факультетів університету.
У змаганнях взяли участь студентські збірні команди факультетів, які змагалися за круговою системою. Впродовж чотирьох днів на спортивному майданчику м. Дубляни вирували справжні мініфутбольні баталії. Гравці демонстрували свою майстерність, командний дух та жагу до перемоги.

За результатами запеклих ігор перше місце здобула команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій. Їхня майстерність, воля до перемоги та командний дух стали запорукою успіху.
Друге місце посіла команда факультету управління, економіки та права.
Третє місце здобула команда факультету агротехнологій та екології.
Четверте місце посіла збірна команда факультету землевпорядкування та туризму.
П’яте місце посіла збірна команда факультету будівництва та архітектури.
Вітаємо збірні команди факультетів, які посіли перше та друге командне місце, виборовши право участі у фінальних змаганнях Спартакіади серед факультетів та коледжів ЛНУП!