5 квітня 2024 року студенти Львівського національного університету природокористування долучилися до флешмобу «White card», присвяченого Міжнародному дню спорту та Всесвітньому дню здоров’я, які відзначатимуться 6-7 квітня.
Мета флешмобу – єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку.

«Біла картка» символізує чесність, конструктивний підхід та прагнення до миру. Кожен з нас може показати її, щоб підтримати цю важливу ініціативу.
Студенти ЛНУП з радістю підтримали флешмоб. Вони зібралися у спортивному залі університету, тримаючи в руках білі картки, та зробили фото на згадку.
Учасники флешмобу зазначають, що спорт – це не лише змагання та перемоги, але й можливість для людей з різних країн та культур об’єднатися та спілкуватися.
Флешмоб «White card» – це ще один крок до миру та єднання. Він дає людям можливість висловити свою позицію та зробити свій внесок у створення кращого майбутнього.