10-11 квітня 2024 року в спеціалізованому спортивному залі боксу Львівського національного університету природокористування відбулися змагання на Першість Львівщини з боксу серед закладів вищої освіти.
Участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів з таких команд:
- збірна команда Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного;
- збірна команда Національного університету «Львівська політехніка»;
- збірна команда Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського;
- збірна команда Львівського національного університету ім. І. Франка;
- збірна команда Львівського національного університету природокористування;
- збірні команди ДЮСШ, СДЮШОР та спортивних клубів м. Львова і Львівщини.

Захід розпочався Гімном України та вшануванням пам’яті загиблих воїнів ЗСУ та Сил Оборони України.
Зі словами привітання до учасників змагань звернулися:
- в.о. ректора ЛНУП, доктор с.-г. наук, професор Василь Іванович Лопушняк;
- президент Львівської обласної організації Федерації боксу України, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон Чемпіонату світу серед професіоналів Андрій Миколайович Котельник;
- віцепрезидент Львівської обласної федерації боксу Віталій Ігорович Доманицький.
Запрошені гості:
- віцепрезидент Львівської обласної організації Федерації боксу України Петро Орестович Мисишин;
- генеральний секретар Львівської обласної організації Федерації боксу України Юрій Володимирович Янчишин;
- директор Львівського фахового коледжу спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Андрій Михайлович Окопний;
- завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігор Васильович Вовк;
- директор дитячо-юнацької спортивної школи ім. А. Білого Володимир Геннадійович Ліпатов;
- голова спортивного клубу ЛНУП Андрій Ярославович Шимечко.
Для учасників спортивних змагань з боксу прозвучали патріотичні пісні «Українське сонце» та «Україна» у виконанні лауреатів всеукраїнських конкурсів: аспіранта кафедри підприємництва та торгівлі факультету управління, економіки та права Михайла Іващенка і старшого викладача кафедри інформаційних технологій факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Христини Мозуль.
Змагання організовано та проведено спортивним клубом університету за підтримки Управління спорту Львівської міської ради.
Організатори висловлюють щиру подяку Збройним Силам України за можливість організовувати та проводити спортивні заходи.