Студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП, майстер спорту України, член збірної команди України Анатолій Горідько досяг значного успіху на Кубку України з важкої атлетики, який проходив у Вінниці 10-14 вересня 2024 року. Виступаючи у ваговій категорії 96 кг, Анатолій демонстрував вражаючу силу та техніку. У ривку він виборов малу золоту медаль, підкоривши штангу вагою 159 кг. У поштовху спортсмен також показав високий результат – 189 кг. Загалом у сумі двоборства Анатолій Горідько набрав 348 кг, що принесло йому заслужене срібне місце на п’єдесталі пошани. Варто відзначити, що Анатолій поступився першим місцем лише на одне очко. Це свідчить про надзвичайно високий рівень конкуренції на змаганнях.
Цей успіх – результат наполегливих тренувань та відданості спорту. Анатолій Горідько є прикладом для молодих спортсменів, демонструючи, що завдяки праці та таланту можна досягти значних висот.