З 23 по 28 вересня 2024 року на запасному полі стадіону Львівського національного університету природокористування відбулися змагання, присвячені Міжнародному дню студентського спорту. Цьогоріч традиційною спортивною подією став масштабний футбольний турнір серед факультетів університету. Змагання зібрали найталановитіших футболістів нашого університету, які продемонстрували високий рівень майстерності та спортивного духу.
Після запеклої боротьби переможцем турніру став факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій. Друге місце посів факультет економіки та права, третє – факультет будівництва та архітектури. Четверте місце вибороли представники факультету агротехнологій та екології, а п’яте – факультету землевпорядкування та туризму.
Цей турнір став яскравим підтвердженням того, що студентський спорт в ЛНУП процвітає. Учасники змагань не лише демонстрували свої спортивні досягнення, а й зміцнювали командний дух та дружбу між факультетами. Організатори турніру висловлюють щиру подяку всім учасникам за активну участь та вітають переможців та призерів. Ці змагання стали справжнім святом спорту і довели, що студенти ЛНУП – це не лише майбутні професіонали, а й талановиті спортсмени