16 жовтня 2024 року в стінах найстарішого українського університету відбулося знаменне засідання міжуніверситетської науково-методичної комісії з фізичного виховання, спорту та здоров’я. Захід об’єднав провідних фахівців галузі, представників університетів та спортивно-оздоровчих установ Львова. У центрі уваги учасників були актуальні питання розвитку фізичного виховання в освітніх закладах. Зокрема, учасники обговорили можливість відновлення традиційних міжуніверситетських змагань з різних видів спорту. Ця ініціатива викликала жвавий інтерес серед присутніх, адже спорт не лише сприяє зміцненню здоров’я, а й об’єднує студентську молодь. Завідувач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігор Вовк та голова спортивного клубу ЛНУП Андрій Шимечко підкреслили важливість такого роду заходів для популяризації здорового способу життя серед студентства.