14 вересня на стадіоні Львівського національного аграрного університету відбувся фінальний матч на «Кубок Ректора» 2015–2016 н.р.

На футбольному полі зустрілись збірні команди факультету агротехнологій та екології та економічного факультету. Гра проходила у високому темпі, з великою кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд. На полі точилась справжня чоловіча боротьба. Футболісти демонстрували  непогану майстерність.

На 14 хв. матчу влучний удар студента економічного факультету Віктора Барабаша (МЕК-31) став вінцем цікавого розіграшу, і рахунок став 1:0.

В перерві матчу відбулось нагородження призерів та чемпіонів спартакіади «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників ЛНАУ 2015–2016 та 2014–2015 н. рр.

За підсумками цих змагань загальнокомандні місця розподілились таким чином:

I місце – факультет механіки та енергетики;

II місце – економічний факультет;

III місце – землевпорядний факультет.

Команди-призери отримали грамоти, а команди-переможці були нагороджені дипломами та кубками. Нагородження проводив голова працівників профспілки ЛНАУ, доцент Р.А. Шмиг.

У другому таймі територіальною перевагою володіли гравці збірної команди економічного факультету. Чергова їх атака призвела до порушення правил одним з гравців збірної команди факультету агротехнологій та екології, за що арбітр призначив 11-ти метровий штрафний удар. Пенальті реалізував Олександр Яворів (МЕК-35). В подальшому команди голів не забивали, і фінальний свисток арбітра Комітету арбітрів Федерації футболу Львівської області Степана Лапка зафіксував рахунок 2:0 на користь команди економічного факультету.

Після закінчення матчу відбулось нагородження, яке проводив Голова профкому ЛНАУ, доцент Р.А. Шмиг, та завідувач кафедри фізичного виховання А.А. Шандор. Збірна команда факультету агротехнологій та екології, ст. тренером якої є в.о. декана факультету, професор П. Д. Завірюха, отримала медалі, диплом та кубок.

Володарем «Кубку Ректора» сезону 2015–2016 рр. стала збірна команда економічного факультету на чолі з деканом факультету, в.о. професора Я. С.Янишиним, яка була нагороджена дипломом, медалями та перехідним кубком.