20 вересня у Дублянах на стадіоні Львівського НАУ проводився всеуніверситетський легкоатлетичний крос, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

Переможцем змагань серед чоловіків став студент факультету механіки та енергетики Тарас Бадиляка (М-11), на другому місці – студент факультету агротехнологій та екології Олег Юхимюк (АГП-42), третє місце виборов студент будівельного факультету Дмитро Лихочвор (Буд-11).

Серед дівчат у першій трійці були лише студентки економічного факультету: на першому місці Галина Обертан (МО-11), друге місце посіла Ольга Гіджак (МО-11), на третьому – Юлія Циган (Фін-11).

Нагородження призерів відбудеться 28 вересня під час церемонії нагородження призерів спортивно-військової естафети.