6 листопада 2016 року у Львові відбулося грандіозна спортивна подія – Grand Prix Lviv Half Marathon 2016. Це завершальний етап бігової ліги Run Ukraine Running League 2017. У змаганнях з бігу брали участь понад 800 учасників, серед яких як професійні спортсмени, так і аматори та просто шанувальники цієї легкоатлетичної дисципліни.

Кафедра фізичного виховання Львівського НАУ теж не була осторонь такої спортивної події. У забігах на різні дистанції наші спортсмени досягли високих результатів: викладач факультету механіки та енергетики Маркіян Гошко на дистанції 10 км отримав 35 результат, студенти факультету агротехнології та екології Михайло Суханюк та Роман Чипіль пройшли дистанцію 5 км, студентки економічного факультету Марта Пеленьо та Галина Обертан – 2 км. Марта Пеленьо у забігу на 2 км завоювала ІІІ призове місце, Галина Обертан – V місце. Ми гордимося досягненнями наших студентів та викладачів.

А ще гордістю університету стали наші студенти-волонтери, які на заклик ГО «Бігова Україна» підтримали цю спортивну подію і своєю участю, працею долучилися до проведення фінального забігу марафонців. Участь у такому проекті – це безцінний досвід командної роботи. Понад 50 волонтерів Львівського НАУ, представників кожного із п’яти факультетів, стали справжньою командою ініціативних, небайдужих, енергійних молодих людей, що долучилися до важливої події, яка популяризує здоровий спосіб життя та спортивні заходи в Україні.