З 22 по 31 листопада на факультеті будівництва та архітектури тривала ХІIІ загальноуніверситетська олімпіада з інженерної комп’ютерної графіки.

У першому теоретичному турі взяли участь 82 студенти із трьох факультетів: землевпорядного (відповідальна – Світлана Олександрівна Малахова, к.е.н., доцент кафедри земельного кадастру), механіки та енергетики (відповідальні – Сергій Андрійович Березовецький, старший викладач кафедри машинобудування та Сергій Миколайович Баранович, к.т.н., старший викладач кафедри машинобудування), будівництва та архітектури (відповідальний – Роман Андрійович Шмиг, к.т.н., доцент кафедри будівельних конструкцій).

До другого практичного туру ввійшло 30 студентів, які повинні були виконати в спеціальних прикладних графічних редакторах побудову складної, проте цікавої інженерної задачі.

Переможцями ХІІI загальноуніверситетської олімпіади з інженерної комп’ютерної графіки стали наступні студенти:

● Від землевпорядного факультету:

I місце – Володимир Іванович Карбовник (Зв-12сп);

II місце – Олексій Віталійович Синиця (Зв-13сп) та Роман Віталійович Івонич (Зв-13 сп);

III місце – Віктор Євгенійович Сухович (Зв-12сп) та Андрій Володимирович Горобець (Зв-13сп).

● Від факультету механіки та енергетики:

I місце – Маркіян Ігорович Маїк (М-21);

II місце – Олег Васильович Якимчук (Маш-21);

III місце – Юрій Ігорович Сатурко (М-21).

● від факультету будівництва та архітектури:

І місце – Сергій Миколайович Петрінець (Буд-12сп);

ІІ місце – Василь Іванович Рябой (Буд-12 сп);

ІІІ місце – Валентин Іванович Микула (Буд-21).

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!