Особливою знаковою подією на Львівщині став гала-концерт 18 грудня 2016 року «Горнусь до тебе, Україно», який підсумував звітні виступи аматорських колективів району.

У гала-концерті взяли участь кращі з кращих аматорських колективів Львівської області. Ми гордимося тим, що розпочинав концерт Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» Львівського НАУ (керівник – Заслужений працівник культури України П. Харісов, балетмейстер – В. Юрків), який представив танець «Карпатська рапсодія» у постановці Побєди Харісова. Колектив нашого університету справедливо визнаний одним з найкращих серед хореографічних колективів області.

Ми вітаємо наших танцюристів і пишаємося красою мистецтва народного танцю у виконанні наших студентів та керівником – П.Харісовим.