12 лютого 2017 року напередодні християнського свята Стрітення Господнього колективи художньої самодіяльності Львівського НАУ подарували творчий концерт жителям села Дубаневичі Городоцького району. Зустріч проходила у рамках районного фестивалю «Прощання з колядою», а також з метою презентації Львівського НАУ та профорієнтаційної роботи серед майбутніх студентів.

Прощальним різдвяним дарунком глядачеві стали коляди, ліричні та патріотичні пісні у виконанні студентів-вокалістів університету: Христини Мозуль, Марти Павлів, Христини Зозулі, Олексія Качмара, Сергія Хамця, Миколи Петричка. Усі присутні у залі були вражені запальними  музичними композиціями в обробці Степана Вуса, яку виконав Народний ансамбль «Троїсті музики»: «В’язанка українських пісень», «Намисто», «Полька весела», «Марш «Симон Петлюра». Глядачі стоячи аплодували майстерному виконанню танців Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (керівник – Заслужений працівник культури України Побєда Харісов, репетитор – Вікторія Юрків): «Полька-дублянка», «Буковинська весела», «Сокальські притупи», «Гопак». Кожен номер був пов'язаний поезією, яка сіяла спогади про чарівні хвилини Нового року, Різдва Христового, про людські цінності та Господні щедроти.

Щирі оплески повного залу глядачів, приємні подячні слова на адресу творчих колективів та Львівського НАУ від голови сільської ради села Дубаневичі Ганни Іванів, настоятеля храму о. Івана, директора Дубаневицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Віталія Маковецького стали найкращою нагородою для усіх учасників концерту.

Хочеться нагадати про те, що 12 лютого 2017 року відбулася ще одна творча подія – ІІІ Всеукраїнський літературний конкурс ім. Леся Мартовича, який проходив у м. Жовква (Жовківський районний Народний дім). У цьому заході взяли участь понад 180 учасників – письменників з усієї України. Цей конкурс проводився з метою вшанування українського письменника Леся Мартовича, який проживав і похований у с. Монастирок Жовківського району. Окрасою концертної програми відкриття ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Леся Мартовича став виступ Народного ансамблю танцю «Первоцвіт», який отримав Грамоту та Подяку від засновника, голови конкурсу, керівника відділу культури Жовківської РДА Галини Фесюк та голови журі, письменниці Надії Хомишин.