4 березня 2015 року у Львівському НАУ відбулася презентація проекту «Реалізуй себе у владі» для студентів-випускників. Цей проект для талановитої молоді запропонований Львівською обласною державною адміністрацією.

Метою проекту є формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади з ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; омолодження кадрового резерву; активізація розвитку особистісних якостей молоді шляхом залучення їх до державної служби; надання можливості молоді долучатись до роботи в галузі державного управління; сприяння прозорості діяльності обласної державної адміністрації.

Проект передбачає проведення двомісячного навчання, яке включає в себе стажування у структурних підрозділах обласної державної адміністрації, участь у спеціалізованих тренінгах, зустрічі з високопосадовцями, політиками, лідерами громадської думки та іншими авторитетними людьми. За підсумками проекту учасники отримують сертифікат про проходження навчання.

Презентацію проводив начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Станіслав Андрійович Безушко, який ознайомив студентів з умовами стажування у ЛОДА, розповів про складові процеси навчання та оцінювання. Наголосив, що проект скерований на залучення активної і талановитої молоді до навчання та роботи в обласній державній адміністрації та побажав студентам реалізувати свої вміння та знання.