17 квітня 2017 року у Львівському національному аграрному університеті відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України «Софіївські зорі».

У заході взяли участь художні колективи та вокалісти нашого університету, Екологічного, Золочівського, Стрийського і Вишнянського коледжів ЛНАУ.

Цьогоріч учасники представляли творчі здобутки у вокальному, хореографічному, фольклорному, інструментальному жанрі. Українці здавна славилися своїм співом, музикою, танцями, фольклором, традиціями й обрядами, і саме це зуміли на найвищому рівні показати учасники фестивалю.

Фестиваль відбувся за підтримки ректора ЛНАУ, академіка національної академії аграрних наук України Володимира Васильовича Снітинського.

Оцінювало конкурсантів журі: керівник відділу з організації виховної роботи студентів Оксана Качмар; заступник директора з виховної роботи Золочівського коледжу ЛНАУ Оксана Барило; заступник директора з виховної роботи Вишнянського коледжу ЛНАУ Михайло Кузь; заступник директора з виховної роботи Стрийського коледжу ЛНАУ Ліліана Маркова; заступник директора з виховної роботи Екологічного коледжу ЛНАУ Леся Парада; заслужений працівник культури України, керівник Народної капели бандуристів та Капели викладачів та співробітників ЛНАУ Іван Качкевич; художній керівник Народної хорової капели «Джерела Розточчя» ЛНАУ Марія Мандзак; Заслужений працівник культури України, керівник Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» Побєда Харісов; балетмейстер Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» Вікторія Юрків; старший викладач духового відділу Дублянської школи мистецтв ім. С. Турчака, художній керівник Народного ансамблю «Троїсті музики» Степан Вус.

Усі колективи та учасники були нагороджені грамотами ректора ЛНАУ, а найкращі – відзначені призовими місцями. Особлива подяка колективам та учасникам, які отримали І місце у різних номінаціях: Народному ансамблю танцю «Первоцвіт», Народному ансамблю «Троїсті музики», вокальній чоловічій групі Народного камерного хору «Бужани», Народній хоровій капелі «Джерела Розточчя», Христині Мозуль, Марті Павлів, Юлії Куманецькій – Львівський НАУ; Ліані Рожак, Вікторії Степеняк, Андрієві Овчару (Вишнянський коледж ЛНАУ); Андрієві Наливайку, вокальному ансамблю, Народному ансамблю танцю «Первоцвіт» (Золочівський коледж ЛНАУ); вокальному ансамблю «Калина», фольклорному ансамблю «Намисто», Народному ансамблю танцю «Первоцвіт», Ярославові Демківу (Стрийський коледж ЛНАУ); вокальному ансамблю, дуету у складі Юлії Шмігель та Соломії Горинь (Екологічний коледж ЛНАУ).

Вітаємо талановитих учасників обласного етапу Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України «Софіївські зорі» і бажаємо всім творчих перемог. Фестиваль-конкурс підтвердив думку про те, що в аграрному університеті та коледжах засвітилися талановиті нові зірки.