18 листопада 2017 року у Львівському НАУ відбулася Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему «Чеснота чи гріх» з нагоди відзначення 150-річчя канонізації св. Йосафата Кунцевича і 125-річчя від дня народження Йосифа Сліпого. Цей захід організований Катехитичною комісією Сокальсько-Жовківської єпархії. У грі взяли участь понад 170 учасників усіх деканатів єпархії – 26 команд дітей різних вікових категорій. Команди змагалися у кращому знанні життя і духовної діяльності, книг Йосафата Кунцевича та Йосифа Сліпого. Переможцями стали: у молодшій віковій категорії – команда «Радість Потелича» з села Потелич Рава-Руського деканату, у старшій віковій категорії – команда Старобродівського деканату «Ніка».

Голова Катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії отець Михайло Микитин від імені усіх учасників та Владики Михаїла Колтуна вручив Подяки за сприяння в організації та з нагоди успішного проведення єпархіального рівня християнської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед учнів катехитичних шкіл Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ ректору ЛНАУ, академіку НААНУ В.Снітинському. Подяками були також нагороджені члени журі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», керівник відділу з організації виховної роботи студентів О. Качмар та капелан університету о. Іван Венгрин. Велику допомогу у проведенні заходу надали студенти Львівського НАУ – Олексій Качмар, Віктор Аторвін, Микола Петричко, Вадим Панков, Андрій Ференц, Ілля Малофій.