Уже стало традицією у Львівському НАУ у передноворічні дні вітати увесь колектив університету із прийдешніми  Новим роком та Різдвом Христовим.

27-28 грудня учасники творчих колективів ЛНАУ, студентський театр «На ЙДИ» Центру академічного капеланства подарували усім викладачам, студентам, працівникам новорічне свято «Маланка-наддністрянка». Різдвяні коляди та щедрівки у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя», віншування та жартівливі сценки, танці та музика стали найкращим дарунком від студентства. Маланка, Василь, Коза, щедрівники бажали доброго, мирного, багатого Нового року, щедрого врожаю, спокою та радості у кожній родині, любові, ласки і щедрот від Господа, миру в Україні та у кожному серці, розквіту рідного університету. Зібрані кошти стануть волонтерською допомогою бійцям АТО і будуть передані їм у Новорічно-різдвяні дні студентами-волонтерами ЛНАУ.

Ми щедруєм і співаєм під вікном,
Щастя, долі Вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують Ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.

Христос народився! Славімо Його!