Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли і талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до України, Т.Г. Шевченко по праву займає почесне місце. У нелегкі часи для нашої країни ми вшановуємо пам'ять духовного натхненника, борця, митця, пророка і поета, охоронця українського духу, який на сторожі рідної землі «Поставив слово!». Своїм огненним словом Великий Кобзар закликав український народ до боротьби за громадську на національну єдність.

Шевченкова весна у Львівському національному аграрному університеті триває, і саме під такою назвою  ППО студентів та аспірантів 31 березня 2015 року провела флешмоб, щоб прославити безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка, який  став національним символом України, чиї слова вселяють в нас дух боротьби за правду і свободу.

«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає…»