Уже традиційно перед Великодніми святами студенти та викладачі беруть участь в упорядкуванні території Личаківського цвинтаря, одного з найцінніших в Європі зібрань некропольної скульптури, місця спочинку визначних діячів. У наш час на ньому здійснюється поховання Героїв Небесної Сотні, учасників АТО на сході України, діячів культури, політики, мистецтва. У тому числі є багато поховань осіб, які у різні періоди зробили внесок у розвиток Львівського НАУ.

Студентська молодь університету цьогоріч свідомо підхопила запрошення ЛКП «Музей Личаківський цвинтар» М. Нагая і стала активним учасником акції упорядковування території Личаківського цвинтаря.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто своєю працею доклався до цієї благодійної акції.