Вже вп’яте у княжому місті Львові стартував Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха, який скликав понад 50 хореографічних колективів зі всієї України. Організаторами фестивалю є Національна хореографічна спілка України, Департамент з питань культури, національностей, релігій ЛОДА, Львівський обласний осередок НХСУ за підтримки Міністерства культури України.

З 1 по 03 листопада 2018 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини проходила конкурсна програма виступів хореографічних колективів, творчість яких оцінювало вимогливе і компетентне журі, головою якого є Герой України, Народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, академік Національної академії мистецтв України, професор, генеральний директор і художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського, голова Національної хореографічної спілки України Мирослав Вантух.

Мирослав Михайлович Вантух – знана і шанована в усьому світі особистість, яка і сьогодні допомагає утвердитися народному танцю на великій сцені і представити українське мистецтво як найбільший скарб нашої держави.

Підсумком насиченої творчої праці став гала-концерт у Львівському академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької за участю переможців фестивалю-конкурсу та церемонія нагородження. Переможці отримали дипломи, пам’ятні подарунки, квіти. Одним із переможців, який отримав Диплом за ІІ місце у номінації «18+років», став народний ансамбль танцю «Первоцвіт» Львівського національного аграрного університету, художній керівник – Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, голова Львівського творчого осередку НХСУ Побєда Харісов, педагог-репетитор – Вікторія Юрків.

За вагомий внесок у розвиток національної культури та організацію V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії були нагороджені подяками голова Львівського творчого осередку НХСУ Побєда Харісов та ведуча конкурсної програми і гала-концерту Оксана Качмар. Подяки були вручені особисто Героєм України Мирославом Вантухом.

Мирослав Вантух привітав усіх учасників фестивалю-конкурсу, подякував за красу, працю, і найголовніше – збереження традицій народного танцю, який є великим надбанням українського народу.

V Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха став літописною сторінкою хореографічного мистецтва. Вітаємо Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» з високою перемогою і висловлюємо щиру подяку голові Львівського творчого осередку НХСУ, постановнику танців, художньому керівнику Побєді Харісову та педагогу-репетитору Вікторії Юрків за працю, творчість.

Нехай народний танець, пісня високо стоять на п’єдесталі краси, мистецтва і людської шани та визнання.