Кожного року Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів організовує в університеті інтелектуальну гру «Що?Де?Коли?» на різні тематики. Цього разу гра отримала патріотичну тему, яка є актуальною для молоді в наш час. Родзинкою цьогорічного «Що?Де?Коли?» стали відеозапитання, які підготували і прислали нам профспілкові студентські комітети із Києва (НУБіП), Одеси (ОДАУ), Сум (СНАУ), Нової Каховки.

Переможцем стала команда «Адвалор» економічного факультету, яка отримала перехідну статуетку «Сови», а також футболки із символікою ЛНАУ і Профспілки студентів та аспірантів. Срібло виборола команда «Нівелірчики» землевпорядного факультету, а третє місце посіла команда «Горобчики» факультету агротехнологій і екології. Усі учасники  гри «Що?Де?Коли?» були нагороджені дипломами. Студенти показали високі знання з історії, літератури та культури України.

Вітаємо переможців і бажаємо усім учасникам інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» творчих пошуків та нових перемог.