Із добрими обжинками на ниві творчих здобутків завершили листопад колективи художньої самодіяльності Львівського національного аграрного університету. Листопад був насичений обласними заходами, всеукраїнськими фестивалями-конкурсами, учасниками яких стали Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник – Заслужений працівник культури України Побєда Харісов, педагог-репетитор – Вікторія Юрків-Савюк), Народна хорова капела «Джерела Розточчя», чоловічий вокальний ансамбль (керівник – Марія Мандзак), Народний ансамбль «Троїсті музики» (керівник – Степан Вус), Народний дівочий вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня» (керівник – Заслужений працівник культури України Іван Качкевич).
Ці колективи представили Львівський національний аграрний університет на відзначенні Дня працівників сільського господарства, організованого Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та Львівською обласною організацією профспілки працівників агропромислового комплексу.

Незабутніми стали виступи Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» та Народного дівочого вокально-інструментального ансамблю «Берегиня» на сцені Національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької під час концерту з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України. Ці колективи відзначені Подякою Західного наукового центру НАН України і МОН України.
Ще одну перемогу отримав на Міжнародному фестивалі мистецтв «Сокальські візерунки» Народний ансамбль танцю «Первоцвіт». Мистецтво цього колективу було відзначено найвищою нагородою – Гран-Прі фестивалю.
Гарною мистецькою подією у Львівському НАУ став Всеукраїнський телевізійний фестиваль мистецтв «Мелодія Різдва – 2019», організаторами якого є творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» та Львівський національний аграрний університет. Талановиті вокалісти, хореографічні колективи, вокально-інструментальні ансамблі подарували різдвяну програму, яка буде демонструватися на телебаченні під час Різдвяно-Новорічних свят. Від імені усіх виконавців та голови журі, Заслуженого діяча естрадного мистецтва Руслани Калини, було висловлено щиру подяку ректору ЛНАУ, академіку НААНУ Володимиру Васильовичу Снітинському за високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва.
Вітаємо творчі колективи ЛНАУ, керівників та усіх, хто долучився до участі та організації у проведенні фестивалів та конкурсів у нашому університеті.