7 лютого 2019 р. в ауд. 411 відбувся перший тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Історія України» відповідно до наказу МОН України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018–2019 навчальному році».
На основі розроблених викладачами кафедри к.і.н, доц. І.В. Бараном та к.і.н., доц. О.Ф. Юрчук письмових матеріалів проведено конкурсний відбір в межах І туру олімпіади за участі 15 студентів, які представляли всі факультети ЛНАУ.
За підсумками першого етапу визначено чотирьох кращих студентів – знавців історії: Валерію Федюшину (економічний факультет, МЕВ-11); Нестора Вознюка (факультет агротехнологій та екології, ЕКО-11); Володимира Раковського (землевпорядний факультет, ТУР-11); Карину Гюрджян (економічний факультет, МЕВ-11).