15 березня 2019 року в оновленому Будинку профспілок м. Києва відбулось засідання Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України, яку очолює Володимир Ворох.

Молодіжну раду Об'єднання профспілок АПК Львівщини представляв голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Львівського національного аграрного університету Віктор Аторвін.

Профспілковим лідерам було представлено звіт про проведену роботу Молодіжної ради Профспілки працівників АПК за минулий рік, а також план роботи на 2019 рік та організаційні питання, актуальні сьогоденню.

Для молоді АПК було проведено міні-тренінг щодо цінності профспілкової солідарності за кейс-методом.

Підсумком проведеного засідання стали слова очільника виконкому Молодіжної ради Володимира Вороха: «Молодь в профспілках відіграє дуже важливу роль, є реальною силою, яка прагне модернізувати роботу та буде працювати над популяризацією створених проектів для майбутнього нашої держави».

Зустріч була результативна для роботи профактивістів Молодіжної ради Профспілки працівників АПК.