06 червня 2019 року у 309 ауд. головного корпусу ЛНАУ відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного аграрного університету – 2019».

За результатами І етапу конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного аграрного університету – 2019», який проводився на економічному факультеті, до участі у ІІ етапі рекомендовано наступні студентські наукові гуртки: «Фінанси, банківська справа та страхування» (Диплом І ступеня) та «Облік – мова бізнесу» (Диплом ІІ ступеня).

Діяльність студентських наукових гуртків полягає у стимулюванні активної творчої діяльності студентів у процесі навчання й здобуття ними спеціальності, пошук серед них найбільш обдарованих, створення умов для їх творчого зростання.

Загальноуніверситетський конкурс покликаний виявляти та  підтримувати студентські наукові гуртки, залучати інтелектуально та творчо обдаровану студентську молодь до науково-дослідної та експериментальної роботи, виховувати у студентів самостійність,  наполегливість,  вміння  формувати  і  відстоювати власну думку.

Результатом достойної роботи студентських наукових гуртків економічного факультету та участі у ІІ етапі Конкурсу є отримання призових місць: студентський науковий гурток «Фінанси, банківська справа та страхування» (керівник – к.е.н., доцент О.Г. Агрес, староста – І.М. Тимків) відзначений дипломом І ступеня, студентський науковий гурток «Облік – мова бізнесу» (керівник – д.е.н., доцент Л.Б. Гнатишин, староста – Л.Ю. Михальчук) – дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших наукових здобутків!